Replika Telefon Almak Sizce Mantıklı mı ? | | Oyunextra, Oyunun Extra Hali
    Anasayfa > Haberler > Replika Telefon Almak Sizce Mantıklı mı ?

Replika Telefon Almak Sizce Mantıklı mı ? 0 0

Replika telefon, orjinal firmalardan farklı olarak alt sanayi firmaları tarafından üretilen orjinal modeliyle görünüm olarak birebir aynı fakat birçok özelliği bulunmayan alt sınıf telefonlardır. Haliyle telefonların özelliklerinden kısılmış olduğu için fiyatları da oldukça uygundur.

Replika Telefon Almak Sizce Mantıklı mı ?

Diğer bir deyişle Replika telefonlar farklı bir ülkeye üretilmiş olabilir. Örneğin Irak, Lübnan gibi ekonomisi ülkemizden kat ve kat düşük olan ülkelere üretilen telefonlar ile ülkemize ithal edilen modeller görünüm olarak aynı yapısal farklılıklar barındırabilir. Bu nedenle Replika telefon alacaksanız hangi ülke için üretildiğini ve üreten telefon markasının orjinal telefonu üreten marka olduğundan emin olmalısınız.

Fiyatı orjinal modeline göre 4'de 1'e kadar düşebilen replika telefonlar genel olarak parmak izi okuma, göz hareketi algılama, yüz şifreleme gibi birtakım önemli özellikleri barındırmayabilir. Eğer bu özellikleri herhangi bir android telefonda önemsiz olarak görüyorsanız replika telefon almanızda herhangi bir sakınca yok. Replika telefonlar hakkında herşey başlıklı içeriğe göz atarak hangi marka cep telefonlarının replika modellerini tercih etmeniz gerektiğini, huawei telefon modellerine ait replika ürünleri bulup bulamayacağınıza göz atabilirsiniz.


797 Adet içerik Paylaşmıştır. Bu içerikler 10599 kez indirilmiştir.

Kazuslu

Vardım ilim Meclisine ettim ilim talep, ilim sonra gelir dediler illa edep illa edep !
Benzer İçerikler
Yorumlar (0)

Yorum Yap