OyunExtra Kulübü'ne Hoşgeldiniz!

Sitemizden sınırsız şekilde yararlanabilirsiniz. Oyunextra kulübüne katılarak içeriklerimizi daha detaylı görüntüleyebilir, reklamsız bir oyunextra deneyimi yaşayabilirsiniz.Çok uygun fiyat avantajlarıyla Kulübe hemen katılmak için;

Seçkin Oyuncular Kulübü - Oyunextra, Oyunun Extra Hali
Yararlanabileceğiniz Avantajlar

Aylık Sadece 5 TL'ye Oyunextra Kulüp avantajlarından yararlanın..

Sitemiz içerik paylaşım sitesi olduğu için masraf ve giderlerini reklam gelirleri ile karşılamaktadır. Bu nedenle normal üye ve ziyaretçilerimiz sitemizdeki reklamları görmektedir. Fakat kulüp üyelerimiz hiçbir nedenle reklam görmez ve reklamsız bir oyunextra deneyimini yaşayabilirler.
Direk indirme linkleri sunduğumuz için indirmek istedikleri dosyayı tek tıkla indirebilirler. Normal üye ve ziyaretçilerimiz reklamlı bağlantıları kullanır ve ayrıca harici bağlantılar olduğundan dolayı indirmek için gideceği yerde tekrar reklam ile karşılaşır.
Mod, Savegame gibi dosya içeriklerimize video ekleyebilirsiniz. Eğer bir kanal sahibi iseniz kanalınızı diğer oyunculara kurallar gereğince paylaşabilirsiniz. Diğer üye ve ziyaretçilerimiz içeriklerimize müdahale edemez.
Oyunda birçok değişikliğe neden olan mod dosyaları detaylı resimlerle donatılmıştır. Normal ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz sadece 1 adet resimi görüntüleyebilir. Kulüp üyesi olan üyelerimiz ise ne kadar resim varsa görüntüleyebilir.
Her ay bir seferlik yaptığımız geleneksel oyun çekişine katılabilirsiniz.Normal üyelerimiz bu çekilişe katılmaya hak kazanamaz.
Sitede geçirdiğiniz vakte göre kazandığınız puanlarla market kısmından alışveriş yapabililrsiniz. Ayrıca yorum yazarak, resim ve video ekleyerek puan kazanmaya devam edebilirsiniz. Normal üyelerimiz sadece içerik ekleyerek puan kazanabilir.
3 Aylık çıkardığımız Exmod dergisinin elektronik sayısına çıkar çıkmaz erişebilirsiniz. Normal üyelerimiz bir sonraki sayı çıktıktan sonra önceki sayıya erişebilir.

Plan Seç!

Oyunextra Kulüp üyeliği AY / 10 TL

Oyunextra Kulüp üyeliği 6 AY / 42TL (Aylık 7TL)

Oyunextra Kulüp üyeliği 12 AY / 60TL (Aylık 5TL)